piątek, 30 maja 2014

anatomia kosmitki

wyżebrałam od pani w ciuchlandzie cenę 20 zamiast 24 (bo jak zwykle nie noszę forsencji ze sobą - a dokładnie tylko taką kwotę miałam na lalkopsinkę, ale wiadomo...) - po konsultacjach telefonicznych z szefową punktu udało się baaardzo dziękuję !!!
oczęta właśnie kosmiczne wręcz z wizerunkiem 2 planet w źrenicach, włosy jak siano (środek główki cały łysy, ale oj tam, oj tam), uszka moje ulubione - takie niby elfickie, skrzacie i nie wiadomo jakie, ciałko beznadziejne (przypomina mi te u lalkokoników) - ale na czymś ten pysiałek musi tkwić!

tylko imienia dla tej istotki jeszcze mi brak do pełni szczęścia - proszę o sugestię - 
 zwycięzca otrzyma dziękczynny upominek wprost spod szydełka!!!

 

 

 

 

 

a może ktoś ma jej siostry i z niewyjaśnionych przyczyn nie może  
 z nimi dłużej mieszkać? jakby co - polecam się życzliwej pamięci...5 komentarzy:

 1. Super laleczka! Ja nazwałabym ją Szafirka, bo ma takie szafirowe oczy i jest delikatna jak kwiatek o tej samej nazwie :) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. właśnie ta subtelność mnie ujęła, choć nie przepadam za niebieskimi włosami i ciałkami (oprócz rzecz jasna u smerfów, avatarów i zjawiskowej Mistique z X-men'ów)
   następne sesje skutecznie odwrócą uwagę od jej niebieskości - chyba że jednak nie...

   Usuń
  2. Zgadzam się, tej pannicy dobrze w niebieskim, niczym Smerfetce! W sumie fajnie by było mieć lalkę-avatarkę :)

   Usuń
  3. widziałam pięknie zrobione i przerobione lale avatarki - ale ja mam sentyment większy do X-menów : mam już na oku lalkę świetną jako baza właśnie na Mystique - tym razem zrobię fotki "przed-po-i-w-trakcie" jak mawia mój ślubny... może uda się nawet w lipcu ew. w sierpniu na moje "wielkie urlopy" (10 dzionków i tyleż nocek) - a równolegle w planach postać niby mix : i avatarek i mistique i nie wiem czego - rozgwieżdżona z tęczowymi włosami...

   Usuń
  4. W takim razie czekam na efekt tego miksu! :)

   Usuń